Reeder A8 8GB 8" IPS Tablet
5,0 out of 10 based on 0 user ratings
0 to 0

Reeder A8 8GB 8" IPS Tablet

Reeder A8 8GB 8" IPS Tablet
Ürün mağazalarda bulunmamaktadır.
Benzer ürünler bölümünde alternatif ürün bakabilirsiniz.
Fiyatı
5
Kullanım Kolaylığı
5
Performans
5
Boyut Ve Ağırlık
5
Genel Değerlendirme Sonucu
5,0

59366
Ürün bu mağazada geçici olarak temin edilememektedir.

Yazılı Yorum ve Değerlendirme
Reeder A8 8GB 8" IPS Tablet hakkında olumlu ya da olumsuz yorumunuzu belirtebilir, ürün hakkında değerlendirme yaparak genel değerlendirme notu verebilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılar sizin yazmış olduğunuz yorumları ve değerlendirmeleri göz önünde bulundurarak tercih edebilir. Diğer kullanıcıların yazmış olduğu yorumları sizde göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz.

Reeder A8 Uzman Yorumu
Reeder A8 Ekran Özellikleri
Ekran Özellikleri

Kapasitif Multi dokunmatik özelliğine sahip 7 inç büyüklüğünde 800 x 480 piksel çözünürlüğe sahip ekranı ile tüm detayları rahatlıkla görebilirsiniz.

Reeder A8 Kamera Özellikleri
Kamera Özellikleri

0.3 Megapiksellik ön kamerası sayesinde sevdiklerinizin fotoğraflarını çekebilir ve paylaşabilirsiniz. İnternete bağlı olduğunuz sürece görüntü konuşma yapabilirsiniz.

Reeder A8 Hafıza Bilgileri
Hafıza Bilgileri

Reeder A8 4 GB hafıza ile çektiğiniz fotoğrafları sanal albümde saklayabilirsiniz. Hafıza kartı ile 32 GB'a kadar arttırılabilir hafıza bulunuyor.

Reeder A8 Tasarım
Tasarım

Hafifliği ve 197 x 118 x 10.2 mm boyutları ile Reeder A8 tabletinizi elinizde ve çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Keskin hatları sayesinde çok seveceksiniz.

Reeder A8 Batarya Bilgileri
Batarya Bilgileri

3500 mah kapasiteli bataryası sayesinde uzun süre kullanım imkanı sağlayacaktır. 10 saate kadar kesintisiz hizmet verebilir.

Reeder A8 Performans Bilgileri
Performans Bilgileri

Reeder A8'ın içindeki 1.2 GHz hızındaki Cortex A9 işlemcisi sayesinde beklemeden her işinizi rahatlıkla tüm hızınızla yapabilirsiniz. 512 MB kapasiteli sistem belleği bulunmaktadır.

Karşılaştır Her Yerde

Email
Şifre

Şifremi Unuttum

Ad
Email
Şifre