Philips 60PFL6008K Led Tv
5,0 out of 10 based on 0 user ratings
0 to 0

Philips 60PFL6008K Led Tv

Philips 60PFL6008K Led Tv
Ürün mağazalarda bulunmamaktadır.
Benzer ürünler bölümünde alternatif ürün bakabilirsiniz.
Özellikler
5
Fiyatı
5
Ses Kalitesi
5
Görüntü kalitesi
5
Genel Değerlendirme Sonucu
5,0

60004

Yazılı Yorum ve Değerlendirme
Philips 60PFL6008K Led Tv hakkında olumlu ya da olumsuz yorumunuzu belirtebilir, ürün hakkında değerlendirme yaparak genel değerlendirme notu verebilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılar sizin yazmış olduğunuz yorumları ve değerlendirmeleri göz önünde bulundurarak tercih edebilir. Diğer kullanıcıların yazmış olduğu yorumları sizde göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz.

Philips 60PFL6008K - Ultra İnce
Ultra İnce

İnce tasarımı sayesinde evinizin istediğini köşesine yerleştirebilir ve sevdiğiniz filmleri ve dizileri izleyebilirsiniz. İnceliği sayesinde fazla yer kaplamaz ve çok hoş bir hava katar.

Philips 60PFL6008K - Ambilight Teknolojisi
Ambilight

Ambilight sayesinde izlediğiniz her şey ekrandan taşıyormuş hissi veriyor. Bu sayede izlediğiniz filmler daha zevkli hale geliyor ve daha çok adapte olmanızı sağlıyor.

Philips 60PFL6008K - Klavyeli Uzaktan Kumanda
Klavyeli Uzaktan Kumanda

Smart TV özelliğinde uygulama ararken veya Wi-Fi özelliği sayesinde internette dolaşırken metin girmenizi kolaylaştıran klavyeli uzaktan kumandayı elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

Philips 60PFL6008K - Pixel Price HD
Pixel Price HD

Pixel Plus teknolojisi sayesinde 4 trilyondan fazla renge sahip. Bu sayede en iyi Full HD görüntüler izleyebilirsiniz. İster Blu-ray film izleyin isterseniz Wi-Fi üzerinden video izleyin.

Philips 60PFL6008K - MyRemote Teknolojisi
MyRemote

Philips 60PFL6008K Televizyonunuzdan veya tablet bilgisayarınızdan televizyon unuzu kontrol etmek ister misiniz? MyRemote uygulaması sayesinde kumandanız olmadan mobil cihazınızdan televizyonunuzu kontrol edin.

Philips 60PFL6008K - Sesli ve Video Aramalar
Sesli ve Video Aramalar

Skype uygulaması ile sevdiklerinizi sesli ve görüntülü arayabilir mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. Görüntülü arama yapabilmek için tek yapmanız gerek Philips TV Kamerasını bağlamak.

Bu Kategorinin Diğer Ürünleri
Karşılaştır Her Yerde

Email
Şifre

Şifremi Unuttum

Ad
Email
Şifre